0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik Servislerimiz

Arçelik Servislerimiz

Arçelik servislerimiz İzmir bölgesinde yer alan bütün illere ve ilçelere en iyi hizmeti sunabilmek adına yer alıyor. izmir arçelik servisi garanti süresi dolmuş ürünleri ( buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, fırın, ankastre set ) bakımı, tamiri konusunda uzman bir şekilde çözüm sunar. Yerimize gelmenize gerek kalmadan yedi yirmi dört İnternet sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Orijinal şekilde ürünlerinizin bakımını ve değişimini yapabilmek adına burada yer alıyoruz.

Bazen yaşının verdiği hatalar, bazen kullanım hatası yüzünden oluşan sebeblerden ötürü kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınız eskisi gibi performans vermeyebilir, konyа еscort bu aslında doğal bir şeydir. Çünkü almış olduğunuz ürünler elektronik olduğu için herahngi bir garantisi yoktur. Çünkü bu cihazlar belkide en ihtiyaç duyduğunuz zamanda bozulabilir, çalışmayabilir. Bu tarz durumlarda sizlere her zaman yardımcı olabileceğimizi belirtmek istiyoruz.

Teknoloji ile gelişen ürünleri sürekli takip ederek her türlü sorunu hızlıca anlayıp çözümlemek istiyoruz. Bu yüzden yaşamız olduğunuz sorunlarda eğer kendiniz çözemediğiniz bir problem ile karşı karşıya iseniz bu durumda şirketimize güvenebilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır İzmir bölgesinde müşterilerine güven ve kaliteyi hissettirmiş bir firmayız.


İzmir arçelik servisi merkezimiz bütün bu bölgede yaşayan insanlara hizmet vermektedir. Yaptığımız işi bilerek ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerimiz talepleri üzerine tamiri veya bakımı yapılan cihazların daha iyi çalışacağını düşündüğümüz noktalarda sizlere bаkrıköy еscort fikirler sunabiliriz, bunun nedeni cihazınızın daha uzun ömürlü ve verimini daha iyi yansıtmasından kaynaklı olacaktır.

İzmir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

11 Kasım 2017
425 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN