0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Arçelik Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Arçelik Servisi olarak her konuda sizleri öncelikle memnun bırakmayı ve sorunlarınızı ebediyen çözümlemeyi amaçlıyoruz. İnsanların çoğu zaman yaptığı hatalardan en önemlisi kendileri başlı başlıca sorunları çözmeye çalışmaları ve bu neden ile daha büyük sorunların meydana gelmesine yol açmasını önlemek amacı ile kuralan şirketimizi her zaman sizlere hizmet veren kuruluş olarak çalıştıracağız.

Firmamız ve çalışanlarımız her zaman;

  • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak.
  • Sorunları En Hızlı Şekilde Çözümler.
  • Fiyat Konusunda Herkese Uygun ve Cebi Yakmayan Tutarlar.
  • Gelişen Teknolojiye Ayak Uydurmak.
  • Tekrarı Yaşanmaması Üzerine Sorunu Ortadan Kaldırmak

Elektronik cihazların gün geçtikçe evinizde kullanıma daha fazla yer vermeniz aslında istenmeyen sorunları da kendisi ile birlikte getiriyor. Bunun başlıca nedeni aşırı elektrik akımları ile cihazların ani oluşan fiziksek değişimleri nedeni ile meydana gelen sebeplerdir. Arçelik marka beyaz eşya veya diğer elektronik cihazlarınızın ( kombi, klima ve televizyon vs. ) profesyonel şekilde sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen personellerimiz ile en iyi çözümleri sizlere sunmayı hedefliyoruz.

izmir arçelik servisi ” olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bizler ile web sayfamız aracılığı ile destek talebi oluşturabilir yada irtibat numaramız üzerinden  iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

 

16 Ekim 2017
764 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN