0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik Servis

Arçelik Servis

İzmir Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin Arçelik markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi veya televizyon gibi cihazlarınızın teknik servisi olarak görev yapıyoruz.  Profesyonel ve garantili işler sağlamaları ile ekibimiz 7 / 24 sizlere hizmet verecektir.

Garantili olup olmaması önemli değil, çünkü sizlere garanti süresi dolan cihazlarınızın içinde tekrar onarım, bakım ayrıca kendi 1 yıl garanti süremizden faydalanma imkanı sağlıyoruz. İnsanlar her zaman yaşantılarında beyaz eşyaları veya televizyon, klima,kombi gibi cihazları kullanmaktadır. Bayan, erkek ayırt etmeden her anımıza ortak olan bu cihazları en tasarruflu ve güzel bir şekilde kullanmayı amaçlar. Örneğin kombi, hem evimizi ısıtır, hemde suyumuzu. Aslında bakarsanız çok büyük bir avantaj hem cebimize hem tasarrufumuza. Tabi her şeyin bi kullanım şekli ve mantığı vardır. Aşırı yapılan hiç bir şey hem verimi tam anlamı ile veremez, hem daha fazla maliyetler çıkartabilir.

Aslında yapılan hataların %60 kullanıcı hataları ile meydana gelen sebeplerden oluşmaktadır.%30 bir kısım ile cihaz fabrika hatası %10 ise elektrik aksanlarından oluşan aşırı yoğun akımlar nedeni ile.  Biz sorunlarınızı tespit edip ortadan kaldırmayı amaçlarken, bir daha böyle bir sorun yaşamamanız için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Konak Arçelik servisi olarak işimizde uzman olduğumuzu biliyor ve siz müşterilerimizi bekliyoruz.

İzmir Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

20 Ekim 2017
545 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN