0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik İzmir Servisi

Arçelik İzmir Servisi

İzmir şehrinin her bölgesinde arçelik izmir servisi merkezimiz hızlı ve daimi hizmetler sunmaktadır.Televizyon, beyaz eşya, kombi ve klima gibi cihazlarınızın uygun fiyata bakımını, onarımını sağlayan aynı zamanda müşterilerilerini memnun bırakan bir firma olarak başarısını bilgili ve rakiplerinin önünde olmaktır.

Arçelik servisi, beyaz eşyalarınızın garantisi bitmesine veya onların eski performanslarını sergileyememesi durumunda sizlerin çözüm ortağınız olarak yanında olan ve müşterilerinin daha önceden satın almış olduğu arçelik markalı ürünlerin tamirini sağlayan bir kuruluştur.

Tamami ile orjinal yedek parça kullanan veya onarılması mümkün olan parçaların onarımını hızlıca sağlayan bir firma olarak hayat bulan bu kuruluş ürünlerinizin kendi sorunları veya kullanıcı hatası ile oluşup çalışma performansını yitirmiş noktada sizlere çözüm olanakları sunar.

Kadromuz ile en iyi çözümü alacağınızı garanti ediyoruz ve fiyatlar konusunda oldukça başarılı işler yaparak müşterilerimizi memnun bırakıyoruz. Sorununuz telefon üzerinden çözümlenebilirse çağrı merkezimizdeki ekibimiz sizlere yapmanız gereken yolları teker ankara teknik servis teker anlatarız uygulamanızı isteyecek, eğer sorununuz bu şekilde çözümlenebilecekse işlem tamamdır ancak servisimizin gelmesi gereken bir durum varsa sizlerden randevu alarak tam anlamı ile onarım için en kısa sürede sizlere gelmek için çalışma yapacaklardır.

Firmamız güven konusunda oldukça hassattır. Bu yüzden arçelik izmir servisi olarak sürekli gelişen bu teknolojiyi takip ederek her türlü cihaz ve markayı tanımaktadırlar. beşiktaş teknik servis Sorunlarınızı kendi sorunları gibi benimseyip en iyi şekilde çözümlemeyi amaçlarlar. Evinizde kullanmış olduğunuz buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon,kombi gibi ana ihtiyaçlarınızı karşıladığınız ürünlerin 7/24 bakım ve onarımı için çağrı merkezimizde sizleri bekliyoruz.

Arçelik İzmir Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

12 Kasım 2017
651 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN