0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik Beyaz Eşya Kurulumu ve Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Kurulumu ve Servisi

Arçelik ; Koç holding firmasının 1995 yılında kurmuş olduğu özellikle beyaz eşya konusunda hem kalitesi, hem profesyonelliği ile bütün kullanıcıların kalbini fethetmiş tüketiciler tarafından tercih edilen bir marka haline dönüşmüştür.Ayrıca 100’den fazla ülkede satışı yapılan bir ürün olduğunu da belirtmeliyiz.

İzmir arçelik beyaz eşya servisi olarak bütün arçelik ürünlerinizin bakımı, onarımı veya kurulumu konusunda sizlere profesyonel bir şekilde yardım edebilecek kaliteli bir şirketiz. Evinizde bulunan her türlü cihazın arızalanması durumunda size destek çıkabilecek servis olarak 7/24 burada yer almaktayız.

Gelişmiş teknoloji ile sizlerin her anlamda sosyal medya, internet sayfası veya çağrı merkezi üzerinden sizlerin her daim destekçiniz olarak burada yer almaktayız.Tabi her ürün montaj veya kurulum gerektirmez. Aldığınız ürünlerin kurulumu veya montajı için arçelik beyaz eşya servisi olarak burada yer alıyoruz.

Kurulum Hizmeti veya Bakım İçin ;

  • Arçelik Ankastre ürünleri
  • Arçelik Beyaz eşya
  • Arçelik Isıtma ve soğutma sistemleri
  • Arçelik Televizyon, Lcd, 4k, Uhd
  • Arçelik Kombi

Firmamız sadece Arçelik markalı ürünlerin bakımı veya tamiri konusunda oldukça profesyonel olarak yardım etmekte ve tamamen orjinal şekilde işlem yapmaktadır. Buca arçelik servisi olarak başımıza gelen büyük sorunlar genellikle kullanıcı hatasından meydana gelmektedir. Fakat halkalı teknik servis bu durum çoğu zaman kullanıcı hatası gibi gözükse de cihazların daimi elektrik bağlantısı ile bozulmasından meydana gelmektedir. Ürünler aktif kullanılması bu durumları tetikler ansızın gelebilecek sorunları ortaya çıkartır. Önemli olan bunları kuşadası teknik servis profesyonel bir şekilde anlayıp çözümleye bilmektir.

Uygun fiyatlar ile çözüm yapabilmek ve kullanıcıları her daim memnun bırakabilmek adına şirketimiz bütün bir şehre hızlı ve sürekli çözümler sunabilmek için saha ekiplerini güncel ve profesyonel bir şekilde eğitmektedir.

Gerek televizyon, gerek kombi evimizde en çok kullanılan cihazlar olarak sizlere sorunlar çıkartıyorsa yapmanız gereken www.arcelikbekoizmirservisi.com web sayfamız üzerinden bizlere ulaşmak veya çağrı merkezimizi aramak olacaktır.

Ülkemizde yerli üretim olmasının yanı sıra fiyat avantajları veya performans olarak üst seviyede olması kullanıcıları oldukça memnun bırakmaktadır. Ayrıca profesyonel bir ekip ile almış olduğunuz cihazları sorununu çözümlemektedir.

İzmir bölgesinde yer alan arçelik servisi oldukça titiz davranarak müşterilerini en üst seviyede memnun bırakmaktır.

İzmir Beyaz Eşya & Klima & Kombi & Televizyon Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

24 Ekim 2017
850 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN