0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Arçelik & Beko Teknik Servisi

Arçelik & Beko Teknik Servisi

Hızlı ve güvenilir bir şekilde sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz, çünkü Arçelik & Beko markalı ürünlerinizin her türlü sorununu anlık olarak çözümleyebilecek ve sizlere bilgi paylaşacak mükemmel bir saha ekibine sahibiz. Son derece profesyonel olarak 3 milyonluk bu güzide şehirde her noktaya anlık ve profesyonel olarak yaklaşıp müşterilerimize en üst seviyede hizmetler verme konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Son yıllarda günümüz teknolojisi git gide gelişerek insan hayatını kolaylaştırma yönünde ilerlemektedir. Ancak bu durumlar bazen olumsuz sorunlar ile takılı kalmakta, artık çözüm kolay sizlere hem online, hem iletişim üzerinden hızlıca cevap verebilecek personellerimiz ile hayatınızı daha iyi yaşamanız konusunda imkanları sunuyoruz.

Arçelik & Beko Teknik Servisi Hizmetleri ;

  • Beyaz Eşya Tamiri, Bakımı, Onarımı
  • Televizyon Tamiri, Bakımı, Onarımı
  • Klima Tamiri, Bakımı, Onarımı
  • Kombi Tamiri, Bakımı, Onarımı

İzmir beko teknik servisi veya izmir arçelik teknik servisi olarak  siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için her zaman daha iyisini başarmak istiyoruz. Sınırsız sayıda hizmeti, en uygun fiyat garantisi ile çözümlemek isteyen kişilere anlık çözüm sunabilmek adına her zaman burada yer alacağız.

İzmir Arçelik & Beko Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

17 Ekim 2017
898 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN