0232 226 08 88

Sosyal Medyada Biz}

Arıza ve Destek Talebi
İzmir Beyaz Eşya & Kombi & Televizyon Tamiri Konusunda Uzman Ekibimiz ile Her Zaman Sizlerin Yanındayız. Bizlere Arıza Kaydı Oluşturmak için Tıklayınız
DESTEK AL

Alsancak Arçelik Servisi

Alsancak Arçelik Servisi

İzmir Alsancak arçelik servisi olarak her türlü televizyon, kombi, klima veya beyaz eşyalarınızın teknik servisi hizmetini sağlamaktayız. Kullandığınız ürünlerin bakımı,tamiri veya taşınmanız esnasında tekrar kuruluma ihtiyaç duyduğunuzda sizlere yardımcı olabilecek bir kuruluş olarak güven, kaliteyi benimseyerek sizlere yardımcı olabilecek arçelik teknik servisiz.

İnsanlar günümüzde neredeyse evinin en temel ihtiyaçları olan bu cihazları en iyi şekilde almaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu cihazlarınızda gelişmektedir. Bir çok program, akıllı özellikleri ile sizlerin işlerini daha kolay hale getirmiştir. bodrum teknik servis Eskiye nazaran yeniliklere açık ülkemizde her şeyin en iyisini alarak aslında kendimize ve cebimize katkı yapıyoruz.Örneğin, bulaşık makinesi olmasaydı bütün bulaşıkları elimizde yıkayarak hem daha fazla su hem de daha az hijyenik yıkama yapacaktır. Ama bu makineler bizlere hem zamandan hem de harcanan su miktarına yardımcı olarak bizlere tasarruf yaptırmaktadır.

İzmir bölgesinin en hareketli bölgesi olan , aynı zamanda bir çok iş yerinin bulunduğu bu noktada sizlere alsancak arçelik servisi olarak hizmet vermekteyiz.Profesyonel bir kadro ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteli işlere imza atan firmamıza çağrı merkezimiz yada web sayfası üzerinde yer alan destek talebi bölümünden irtibata geçebilirsiniz. En kısa zamanda bodrum teknik servis bayan sizlere yardımcı olacak ekipler adresinize yönlendirilecektir.

İzmir Alsancak Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

İletişim Bilgisi : 0232 226 08 88
Mail Adresi : destek@arcelikbekoizmirservisi.com

28 Kasım 2017
3.563 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN